Wydarzenia

http://rockytop.granitecountertopwarehouse.com/?map

check this out Z okazji Dni Święta Ogrodów Krakowska sekcja Leung Ting Wing Tsun Kung Fu została zaproszona aby zoorganizować pokaz i wspólne ćwiczenie 28 maja w Ogrodzie Botanicznym ul. Kopernika 27.

article source

http://skyzone.my/map  Swieto ogrodow 2017

http://southernlandscapes.biz/map

 

Po raz czwarty odbyły się charytatywne Dni Pięknej Wiosny, podczas których wspieraliśmy Dom Niewidomego Dziecka na Saskiej Kępie.

piekna wiosna 2017

 

Na zaproszenie i we współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie 12 lutego zoorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet, które spotkały się z dużym zainteresowaniem studentek.

 

W DNIACH 20-23 STYCZNIA SIKUNG MADAY NORBERT

(9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI) POPROWADZIŁ PIĄTE JUŻ ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE.

OBOZ ZIMOWY 2017 

 

Z okazji Dni Święta Ogrodów 12 czerwca krakowska sekcja Leung Ting Wing Tsun Kung Fu ze wsparcie sekcji z Ursusa zoorganizowała pokaz i wspólne ćwiczenie w Ogrodzie Botanicznym ul. Kopernika 27. Przed pokazem odbył się wspólny trening. Zaprszamy do galerii na relację.

 ogrody

31.05 nasza sekcja gościła na Trippin' Day 2016 na Uniwersytecie Ekonomicznym, 10.06 gościliśmy w Akademii Małych Odkrywców w Zegrzu Południowym, a 11.06 w Warszawie na Saskiej Kępie odbyły się egzaminy młodych adeptów Wing Tsun. Pełne relacje z tych wydarzeń w naszej galerii.

 

 DRUGA EDYCJA WARSZTATÓW SAMOOBRONY DLA KOBIET

 

warsztaty kobiety 2

 

16 kwietnia odbyła się druga edycja warsztatów samoobrony dla kobiet.
Przez 3 godziny warsztatów zapoznaliśmy się z podstawowymi informacjami na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary, oraz aspektów prawnych samoobrony. Większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia.

 

 

W DNIACH 22-25 STYCZNIA ODBYŁO SIĘ ZGRUPOWANIE ZIMOWE W KRAKOWIE. ZAJĘCIA POPROWADZIŁ SIKUNG MADAY NORBERT (9 STOPIEŃ MISTRZOWSKI).

Krakow zimowy

 

15 października mieliśmy zaszczyt gościć Sikunga Norberta Madaya w Krakowie. Zapraszamy do galerii na fotorelację z tego najważniejszego dla naszej sekcji w roku wydarzenia.

Krakow

 

15 września wróciliśmy z Międzynarodowego Obozu Wing Tsun, który jak co roku odbył się w Kwaterze Głównej w Kecskemet na Węgrzech. Kolejny obóz dopiero za rok...

 Wegry 2015

 

 

19 czerwca Sikung ponownie gościł w sekcji kieleckiej. Na seminarium jak zawsze przybyła silna grupa z Krakowa.

  KIELCE 2015

 

 

 

17 maja odbyły się BEZPŁATNE WARSZTATY SAMOOBRONY DLA KOBIET!

 Podczas 3 godzinnych zajęć przedstawiliśmy podstawowe informacje na temat zagrożeń, agresji, wyboru ofiary i aspektów prawnych samoobrony. Większość czasu poświęciliśmy na ćwiczenia praktyczne podstawowych reakcji w sytuacjach zagrożenia, przeanalizowanie różnych możliwych ataków i najprostszych odpowiedzi. warsztaty kobiety

 

 

 

Od 12 października 2014r. również GRUPA DZIECIĘCA ćwiczy w Krakowie !

 

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko:
- wzmocniło swój organizm,
- poprawiło swoją sprawność i koordynację ruchową,
- zwiększyło swoje poczucie pewności siebie,
- zbudowało swój system wartości pielęgnowany w chińskich sztukach walki,
- weszło do magicznego świata i rodziny kung fu,

 

zapraszamy do naszej Grupy Dziecięcej Wing Tsun Kung Fu

 

Reklama facebook Krakow dzieci

Dni Pięknej Wiosny 2014 

seminarium 

W dniach 28-29 marca 2014 z inicjatywy Międzynarodowych Szkół Sifu Dariusza Gradowskiego w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Warszawę ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski), aby poprowadzić seminarium uczniowskie.  Seminarium odbyło się w Zespole Szkół Integracyjnych nr. 75, ul. Bartosika 5.

 

mapka

Uwaga ludzie Wing Tsun!
 Seminaria z Sikungiem w Polsce są dla wszystkich posiadających aktualną legitymację członkowską.
 

          seminarium wiosenne krakow 

22 marca 2013 w ramach "Dni Pięknej Wiosny" Kraków ponownie odwiedził Sikung Maday Norbert (9. stopień mistrzowski) i poprowadził seminarium uczniowskie. Sikungowi Madayowi Norbertowi towarzyszyli Sifu Salomon Ferenc (6. stopień mistrzowski) i Sifu Dariusz Gradowski (5. stopień mistrzowski). 
 
 

 Congratulations for Si-kung Maday Norbert

for receiving 9 masters level

of Leung Ting Wing Tsun Kung Fu

9thmadaynorbert

 

 Pierwsze seminarium Wing Tsun z udziałem Sikunga Norbeta Madaya (8 stopień mistrzowski) i Sifu Dariusza Gradowskiego (4 stopień mistrzowski) odbyło się w Krakowie 2 pażdziernika.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii